bize ulaşın

formu temizle
gönder

Tebrikler

Mesajını başarılı bir şekilde iletildi.

Tamam

“Uzaktan Eğitim Nedir?” ya da “E-Öğrenme Ne İşe Yarar?” hiç düşündünüz mü veya bu konular hakkında bir bilginiz var mı? Cevabınız “Hayır” ise biz, size bu yazımızda bu soruların cevabını vereceğiz.

Biz, Einstein olarak, firmalara “uzaktan eğitim” ve “e-öğrenme” konularında çözüm ortağı oluyoruz. Genellikle yaygın bir sahada müşterilerine ulaşan, ülke-dünya çapında bayileri olan bankalar, GSM operatörleri gibi çalışanlarını bir merkezde toplaması zor olan geniş çalışan ağlarına sahip firmalarla çalışıyoruz.


Bu tür firmaların çalışanlarını bir araya toplaması ve eş zamanlı olarak eğitim vermesi zordur. Aynı zamanda bir merkezde eğitim vermek, bu firmalar için zaman kaybı ve ekstra maliyettir. İşte bu yüzden firmalar, eğitimlerini animasyonlu ve interaktif etkileşimli bir şekilde ürettirip, çalışanlarına sunmayı ve çalışanlarının bu şekilde öğrenmesini tercih ediyorlar.


Biz, Einstein olarak, eğitimlerimizde en çok “Oyunlaştırma” metodunu kullanıyoruz. Çünkü “Oyunlaştırma” ile çalışanlar eğitim kavramı daha verimli bir hale dönüşüyor. Eğitim sürelerinin kısalması ve kalıcı olması da cabası...

E-eğitimlerimiz ezbere dayalı olmayan, aktif ve etkin bir şekilde eğlenerek öğrenmeyi amaçlar.

Eğitimlerimizi “Mobil Uyumlu” ve “Motion Graphic” ile üreterek “uzaktan eğitim” ve ”e-öğrenme” konularında çözüm ortağı oluyoruz. Başta “Oyunlaştırma” teknik olmak üzere farklı sektörlere ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyoruz.


Eğitimlerimiz uzman kadromuz tarafından tamamen yetişkinlerin öğrenme yaklaşımına uygun olarak tasarlanmaktadır. E-eğitim kataloğumuzda, birbirinden farklı sektörlere hitap eden eğitimler yer almakta. Ayrıca eğitimlerimiz ezbere dayalı olmayan, aktif ve etkin bir şekilde eğlenerek öğrenmeyi amaçlıyor. Bu çerçevede “oyunlaştırma” tekniği ile eğitimleri daha basit hale getiriyoruz.


İhtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlayacağımız bir eğitimin, üretimini yaparken, iş ortaklarımızın sektörünü göz önüne alarak, öğren objeleri oluşturuyoruz. Eğitimlerimizin hazırlanma sürecinde, iş ortaklarımızla sürekli irtibat halinde oluyor ve e-eğitimin tüm üretim aşamalarında onların geri bildirimlerini alıyoruz. Eğitim içeriklerinin nitelikli ve etkili olması için, titiz bir çalışma yürütüyoruz.


E-öğrenme, günümüzde sıklıkla tercih edilen; etkili, makul, hızlı ve çağdaş bir öğretim metodu... Biz, [e]instein olarak, “e-öğrenme”, “uzaktan eğitim” ve “oyunlaştırma” konularındaki tecrübelerimize güveniyor ve iş ortaklarımıza katkı sağlama odaklı çalışıyoruz. Siz, çalışanlarınızın neyi öğrenmeleri gerektiğini biliyorsunuz; biz ise nasıl öğrenmesi gerektiğini…

Einstein 10 Şubat 2020

Referanslar